با شیوع بیماری کرونا در اواخر سال 2019 و لزوم فاصله گذاری اجتماعی، دورکاری در اکثر شرکت ها به یکی از الزامات تبدیل شد و واحد های فناوری اطلاعات در پی ایجاد بستری مناسب برای اتصال پرسنل دورکار، به منابع مورد نیاز در شرکت برآمدند. یکی از دغدغه های موجود در امنیت فناوری اطلاعات، اطمینان از وضعیت امنیتی سیستم های مورد استفاده کارکنان هر مجموعه در زمان دورکاری است. هرچقدر در زمینه امن سازی بستر مورد استفاده تلاش صورت گیرد، بدون اطمینان از وضعیت لپ تاپ و سیستم مورد استفاده هر کاربر در منزل جهت اتصال، نمی توان شرایط پایدار و امنی را تضمین نمود.

راهکار MECM از شرکت مایکروسافت به عنوان یکه تاز در بخش مدیریت کلاینت شرایط ایده آلی برای مدیران سیستم ایجاد می نماید تا علاوه بر مدیریت متمرکز سیستم ها در شبکه داخلی، در بستر اینترنت نیز سیستم های مورد استفاده کاربران را مدیریت و برنامه ها، بروزرسانی ها و تنظیمات مورد نیاز را بر روی آنها اعمال نمایند.

اگر مواردی همچون توانایی اعمال آپدیت های امنیتی، اطمینان از نصب بودن آنتی ویروس، بروز بودن نرم افزارهای مورد استفاده و همچنین توانایی در اختیار گذاشتن نرم افزارهای کاربردی به کاربران چه در شبکه داخلی و چه در بستر اینترنت برای حفظ سطوح امنیت برای شما دارای اهمیت و اولویت می باشد با تکمیل فرم ذیل ضمن کسب اطلاعات بیشتر، می توانید جلسه دمو اختصاصی را هماهنگ فرمائید.

همچنین تلفن 02191027301 جهت مشاوره تخصصی در زمینه مدیریت کلاینت ها پاسخگوی شماست.