نصب بروزرسانی های سیستم عامل، مادامی که از آن استفاده می شود یکی از مهمترین اصول امنیت در شبکه های کامپیوتری می باشد. همواره در سیستم عامل ویندوز حفره های امنیتی مختلفی گزارش می شود که شرکت مایکروسافت به صورت ماهیانه، با ارائه بروزرسانی های مختلف، علاوه بر رفع باگ های امنیتی، عملکرد ویندوز را نیز بهبود می بخشد.

 

در ژانویه 2020 شرکت مایکروسافت ارائه رایگان بروزرسانی های امنیتی ویندوز 7 و ویندوز سرور 2008R2 را با آخرین دسته از آنها، به پایان رسانید و از آن تاریخ به بعد می بایستی جهت دریافت بروزرسانی های امنیتی که با عنوان ESU شناخته می شوند، لایسنس مجزایی به ازای هر سال خریداری نمود.
لذا با توجه به شرایط یا می بایستی استفاده از سیستم عامل ویندوز 7 را سریعا متوقف و کلیه کلاینت ها را به ویندوز 10 ارتقا داد و یا با دریافت آپدیت های ESU از رفع حفره های امنیتی شناخته شده در ویندوز 7 و سرور 2008R2 اطمینان حاصل نمود.

شرکت فناوری های نوین اورنگ گستر، به عنوان ارائه دهنده راهکارهای مدیریت سیستم و سامانه متمرکز بروزرسانی نرم افزاری، مفتخر است با ارائه روش های متمرکز و سریع جهت ارتقا سیستم عامل کلاینت ها به ویندوز 10، آپدیت های ESU مرتبط با ویندوز 7 و ویندوز سرور 2008R2 را برای مشتریانی که به هر دلیل موفق به ارتقا کلیه کلاینت ها و سرورها نشده اند، ارائه نماید.
مشاوره تخصصی و ارائه توضیحات تکمیلی را می توانید با تماس با شماره 02191027301 و یا به صورت مستقیم با مدیرعامل و پدیدآورنده سامانه مدیریت متمرکز نرم افزاری با شماره 09127917301 دریافت نمائید.

با نصب آپدیت های سیستم عامل و نرم افزارهای مورد استفاده امنیت سیستم های خود را تکمیل نمائید.

در راستای دریافت اطلاعات بیشتر و یا هماهنگی جلسه دمو، کافیست نام و مشخصات تماس خود را برای ما ارسال کنید: